MODULOVÉ DREVODOMY

Modulové drevodomy patria k rýchlym, cenovo výhodným, úsporným, ekologickým a v neposlednom rade k unikátnym dizajnovým domom. Vsadili sme na nízkonákladovú údržbu, aby sme vám poskytli maximálny komfort bez zbytočného zvyšovania finančného chodu domácnosti. Vďaka variabilnosti modulových drevodomov sa ponúka tvorba od jednomodulových až po viacmodulové variácie domov.
Kontaktujte nášho obchodného poradcu, ktorý vám pomôže s výberom jednotlivých modulov tak, aby boli potreby a túžby vašej rodiny dokonalo naplnené. Váš vytúžený modulový drevodom vám vyrobíme a hotový dovezieme na váš pozemok.

NAŠE MODULOVÉ DREVOSTAVBY

REŠTAURÁCIA PINUS

Reštaurácia z modulov v rozvíjajúcom sa ekologickom a rodinnom rezorte na úpätí Nízkych Tatier bola postavená vo veľmi krátkom čase. Uskutočniť takúto rýchlu výstavbu bolo možné vďaka modulárnym prvkom, ktoré boli k sebe a na seba postavené ako kocky lega. Jedná sa o pilotný projekt väčšieho rozsahu, kde bol použitý modulárny systém buniek.

Pre rezort je reštaurácia kľúčovým objektom, spolu s jazierkom a mini námestím tvorí srdce rezortu. Kombinácia všetkých funkčných zariadení prináša pre hostí pohodlie, nikam sa z Demänovej nemusí presúvať. 

REKREAČNÉ CHATY

KONTAKTUJTE NÁS

Náš obchodný poradca vám kdekoľvek na Slovensku či v Čechách rád poradí a pomôže s výberom vášho vysnívaného domu