KATALÓG modulových DOMOV

Modulové drevodomy patria k rýchlym, cenovo výhodným, úsporným, ekologickým a v neposlednom rade k unikátnym dizajnovým domom. Vsadili sme na nízkonákladovú údržbu, aby sme vám poskytli maximálny komfort bez zbytočného zvyšovania finančného chodu domácnosti. Vďaka variabilnosti modulových drevodomov sa ponúka tvorba od jednomodulových až po viacmodulové variácie domov.

Zaria

3izbový dvojpodlažný
skladom

Gallery

2izbový dvojpodlažný
Skladom

Belia

3izbový bungalov
skladom

Modulové domy sú momentálne dostupné, skladom a pripravené na predaj.

Využite jedinečnú príležitosť a získajte svoj vlastný modulový drevodom XHOME ešte dnes!

6 KROKOV K VÁŠMU NOVÉMU DOMOVU

4. POSTAVÍME DOM

Zatiaľ čo vy pripravíte základovú dosku, my v našej modernej výrobnej hale vyrobíme dom a následne vám ho postavíme podľa dohody.

 

 

5. SŤAHUJETE SA

Po skolaudovamí môžete bývať vo svojom novom domove – najneskôr do 5 mesiacov od vydania stavebného povolenia.

 

 

6. PO ROKU SKONTROLUJEME

Keď sa zabývate, po roku prekontrolujeme vašu úsporu, potvrdíme na základe odborných meraní kvalitu vášho domu – garantujeme vašu spokojnosť.

1. STRETNEME SA

Vyplňte kontaktný formulár na konci stránky a náš obchodný poradca si s vami dohodne stretnutie, aby sme spoznali vašu predstavu.

 

 

2. VYBERIETE SI DOM

Vyberieme správny projekt pre vás a po dotiahnutí všetkých detajlov si podáme ruky – odteraz sú vaše sny v našich šikovných rukách.

 

 

3. ZHOTOVÍME PROJEKT

Podľa vašich konečných predstáv pripravíme projekt pre stavebné povolenie a v prípade záujmu vybavíme stavebné povolenie za vás.