• +421918480444
  • info@xhome.sk

TYPOVÉ DREVODOMY

Typové domy sú výbornou variantou pre tých, ktorí chcú bývať v dome čo najskôr a bez starostí s výstavbou. Ako aj pre tých, ktorí si svoj dom chcú dotvoriť sami. Pri výstavbe požívame moderné technológie, ktoré zaručujú lepšiu zvukovú a tepelnú izoláciu, remeselné spracovanie a samozrejme aj samotný dizajn, ktorý je pri každom typovom dome výnimočný. Jednou z našich priorít bolo, aby sme splnili podmienku výhodného pomeru kvality a ceny, čo sa nám podarilo. Všetky projekty sú navrhované tak, aby mohli pokryť kompletnú paletu energeticky úsporných domov od nízkoenergetických až po pasívne. Výbava a štandard sú takmer nekonečné, stačí si vybrať z nášho katalógu a kontaktovať nášho obchodného poradcu.

KATALÓG TYPOVÝCH DOMOV

LINDA - 4izbový dvojpodlažný

XYLINEA- 4izbový dvojpodlažný

XYLIA - 3izbový bungalov

ELIN- 4izbový
bungalov

ANIKA - 3izbový bungalov

LIZA- 5izbový
dvojpodlažný

LEA- 4izbový
bungalov

ELA- 4izbový
bungalov

LINA- 4izbový
bungalov

6 KROKOV K VÁŠMU NOVÉMU DOMOVU

1. STRETNEME SA

Vyplňte kontaktný formulár na konci stránky a náš obchodný poradca si s vami dohodne stretnutie, aby sme spoznali vašu predstavu.

 

 

2. VYBERIETE SI DOM

Vyberieme správny projekt pre vás a po dotiahnutí všetkých detajlov si podáme ruky – odteraz sú vaše sny v našich šikovných rukách.

 

 

3. ZHOTOVÍME PROJEKT

Podľa vašich konečných predstáv pripravíme projekt pre stavebné povolenie a v prípade záujmu vybavíme stavebné povolenie za vás.

4. POSTAVÍME DOM

Zatiaľ čo vy pripravíte základovú dosku, my v našej modernej výrobnej hale vyrobíme dom a následne vám ho postavíme podľa dohody.

 

 

5. SŤAHUJETE SA

Po skolaudovamí môžete bývať vo svojom novom domove – najneskôr do 5 mesiacov od vydania stavebného povolenia.

 

 

6. PO ROKU SKONTROLUJEME

Keď sa zabývate, po roku prekontrolujeme vašu úsporu, potvrdíme na základe odborných meraní kvalitu vášho domu – garantujeme vašu spokojnosť.

KONTAKTUJTE NÁS

Náš obchodný poradca vám kdekoľvek na Slovensku či v Čechách rád poradí a pomôže s výberom vášho vysnívaného domu