XHOME

NAŠA VÍZIA

Projekt X-HOME vznikol ako nápad skĺbiť profesionálne skúsenosti a nadšenie ľudí pracujúcich v oblasti architektúry, výroby drevostavieb, developmentu bývania a rekreácie. Našim zámerom a hlavným cieľom je priniesť na trh kvalitné drevostavby, ktoré budú zodpovedať novým trendom a požiadavkám na kvalitné bývanie.

AKÉ BÝVANIE S NAMI MÔŽETE ZÍSKAŤ?

NOVÝ ROZMER BÝVANIA

 Nový rozmer bývania spočíva v jedinečnosti rodinných drevodomov v našej ponuke, zohľadňujúci optimálny pomer dodanej hodnoty a ceny. Všetky drevostavby  navrhovali konkrétni architekti a vložili do nich svoj pohľad na optimálne bývanie. Ich vzhľad dokazuje, že drevostavby už nie sú len drevenice alebo zrubové domy, ale sú plnohodnotnými modernými domami, ktoré sú na prvý pohľad nerozoznateľné od murovaných stavieb.

RIEŠENIE PRE KAŽDÉHO

Pripravili sme pre vás typové drevodomy, ktoré majú vynikajúci pomer medzi kvalitou a cenou. Tiež modulové riešenia, ktoré dokážu zabezpečiť finálnu podobu stavby inštalovanú na vašom pozemku do niekoľkých dní od objednania. A taktiež drevostavby na mieru, čo sú stavby navrhnuté a vyrobené podľa vašich individuálnych požiadaviek. Ku každému drevodomu ponúkame možnosť inštalácie terasy, prístrešok na automobily alebo altánok, podľa požiadaviek kupujúceho.

RÝCHLO A POHODLNE

Keďže nové technológie, rýchlosť dnešnej doby a pracovné nasadenie nedovoľuje stavať rodinné domy svojpomocne pre väčšinu aktívnych mladých ľudí, prinášame riešenia, ktoré garantujú kvalitu, rýchlosť a ekonomickosť výstavby,  bez prílišnej angažovanosti investora. Tí z vás, ktorí si už nejaký ten dom či chatu stavali, vedia, že im svojpomocná výstavba zobrala kus ich života, preto celý tím X-HOME je pripravený vás odbremeniť od problémov s výstavbou.

 

ZDRAVO A ÚSPORNE

Za kvalitnú drevostavbu považujeme tú, ktorá je dispozične praktická, technologicky funkčná, presvetlená, energeticky úsporná, ale hlavne pekná. Toto sú vlastnosti, na ktoré sme prihliadali pri návrhoch drevostavieb, ktorých výstavbu ponúkame.Uvedomujeme si, že požiadavky ľudí na ich bývanie sa zvyšujú s dobou, v ktorej žijeme. V prvom rade chcú bývať zdravo, rýchlo a ekonomicky výhodne. A práve z tohto dôvodu sme sa rozhodli, že budeme ponúkať drevostavby, ktoré spĺňajú všetky tieto požiadavky a navyše ich možno označiť ako ekologické drevodomy.

30-ROČNÁ ZÁRUKA

 Prevažná časť finalizácie našich drevostavieb prebieha v jednej z najmodernejších výrobných hál, čo zaručuje, že dosahujeme vynikajúcu kvalitu a rýchlosť, ktorú je štandardnými technológiami výstavby takmer nemožné dosiahnuť. Aj to sú dôvody, prečo drevostavby tvoria čoraz väčšie percento dokončených stavieb na Slovensku, v západnej a severnej Európe. Dôraz kladieme na ekonomiku prevádzky. Všetky domy, ktoré ponúkame, spĺňajú nízkoenergetický alebo pasívny štandard konštrukcie. Stavili sme na pevnosť a stabilitu našich stavieb. Preto všetky naše stavby majú 30-ročnú záruku na konštrukciu.

stretnutie

STRETNIME SA

Celý proces výberu domu, jeho stupňa dokončenia a doplnkového vybavenia bol navrhnutý tak, aby bol veľmi prehľadný a jednoduchý pre investora.

Naši kvalifikovaní predajcovia vás ním radi prevedú a dôležité veci objasnia tak, aby ste mali porozumené tomu, čo kupujete.

Využite jedinečnú príležitosť a získajte svoj vlastný drevodom XHOME ešte dnes!