LIZA - 5izbový Dvojpodlažný

„Snažíme sa hľadať riešenia, ktoré sú v rovnováhe medzi potrebami a možnosťami budúcich obyvateľov našich domov. Pokúšame sa tvoriť stavby, ktoré zlepšia kvalitu života namiesto toho, aby ľudí a prostredie zbytočne zaťažovali.“

Ing. arch. Martin Rezník & tím Architekti.sk

Dvojpodlažný, 5 izbový rodinný dom so šírkou iba 10 m je vhodný aj na užšie parcely. Má v dispozícii integrovanú, prekrytú terasu prístupnú s obývacej izby a tiež multifunkčnej izby na pízemí. Má tiež prekrytý hlavný vstup. Prekrytia chránia dom pred dažďom a v letných mesiacoch pred jeho prehrievaním, sú navrhnuté tak, aby v prechodnom a zimnom období keď je slnko nižšie nebránili tepelným ziskom cez sklenenú fasádu.

Dom obsahuje na prízemí okrem hlavnej obytnej čast s kuchyňou, jedálňou a obývacou izbou priestrannú vstupnú halu so šatníkom, multifunkčnú izby s pridruženou kúpeľňou, technickú miestnosť a vonkajší sklad záhradného náradia. Schodisko je situované vedľa kuchyne, vedie k trom izbám na spanie a spoločnej kúpelni, ktoré sú na poschodí. Dom je navrhnutý v jednoduchom tvare na štvorcovom pôdoryse s cieľom dosiahnutia čo najväčšej úžitkovej plochy na úkor komunikačných priestorov. Dom svojím tvarom pri vhodnej orientácii spĺňa všetky predpoklady aby bol užívateľsky a energeticky úsporný.
 
Úžitková plocha: 134,7 
Zastavaná plocha: 115 
Cena domu na kľúč: od 134.990 eur

GALÉRIA DOMU LIZA

Legenda miestností 1.NP

Legenda miestností 2.NP

Páči sa vám tento dom? Čoskoro môže byť váš. Dohodnite si sa s nami nezáväzne stretnutie.