LINDA - 4izbový Dvojpodlažný

„Snažíme sa hľadať riešenia, ktoré sú v rovnováhe medzi potrebami a možnosťami budúcich obyvateľov našich domov. Pokúšame sa tvoriť stavby, ktoré zlepšia kvalitu života namiesto toho, aby ľudí a prostredie zbytočne zaťažovali.“

Ing. arch. Martin Rezník & tím Architekti.sk

Tento veľmi kompaktný dvojpodlažný dom je navrhnutý na pôdoryse iba 7,5 x 8,5 m a má 101,1 m2 úžitkovej plochy. Jeho dispozičné a priestorové riešenie dáva domu všetky predpoklady, aby bol energeticky a užívateľsky úsporný, dá sa umiestniť aj na menšie parcely.

Dispozícia je navrhnutá s cieľom dosiahnutia maximálneho životného priestoru na malom pôdoryse. Zmenšením chodbových priestorov na minimum a logickým usporiadaním miestností okolo centrálneho schodiska vznikol dom kde užívateľom nebude chýbať životný ani úložný priestor. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza priestranná vstupná hala s veľkým šatníkom, technická miestnosť s práčovňou, wc a sprchou pre hosťa. Zo vstupnej haly sa prechádza priamo do obývacej izby s kuchyňou a jedálňou, hosťovskej izby / pracovne, alebo schodisko. Schodisko vedie na poschodie kde sú dve izby, kúpeľňa a skladový priestor / šatník.

Úžitková plocha: 101,1 
Zastavaná plocha: 63,8 
Cena domu na kľúč: od 95.990 eur

 

 

GALÉRIA DOMU LINDA

Legenda miestností 1.NP

Legenda miestností 1.NP​

Páči sa vám tento dom? Čoskoro môže byť váš. Dohodnite si sa s nami nezáväzne stretnutie.