LINA - 4izbový bungalov

„Snažíme sa hľadať riešenia, ktoré sú v rovnováhe medzi potrebami a možnosťami budúcich obyvateľov našich domov. Pokúšame sa tvoriť stavby, ktoré zlepšia kvalitu života namiesto toho, aby ľudí a prostredie zbytočne zaťažovali.“

Ing. arch. Martin Rezník & tím Architekti.sk

Tento kompaktný 4 izbový jednopodlažný dom zastrešený miernou sedlovou strechou obsahuje všetko podstatné pre život na ploche 100,9 m2. V dispozícii má integrovanú prekrytú 2 m širokú terasu prístupnú zo všetkých izieb a tiež prekrytý vstup do domu.

Prekrytia chránia dom pred dažďom a v letných mesiacoch pred jeho prehrievaním, sú navrhnuté tak aby v prechodnom a zimnom období keď je slnko nižšie nebránili tepelným ziskom cez sklenenú fasádu. Dom obsahuje tri izby na spanie, obývaciu izbu s kuchyňou, jedálňou a skladom potravín, priestrannú kúpeľňu a technickú miestnosť s práčovňou, vstupnú halu so šatníkom a samostatným wc. Dispozičné riešenie je veľmi funkčné a kompaktné, dom má všetky predpoklady aby bol užívateľsky a energeticky úsporný. V izbách je priznaná celá výška priestoru, ktorú poskytuje šikmé prekrytie.
 

Úžitková plocha: 100,9 
Zastavaná plocha: 146,2 
Cena domu na kľúč:  od 103.990 eur

GALÉRIA DOMU LINA

Legenda miestností

Páči sa vám tento dom? Čoskoro môže byť váš. Dohodnite si sa s nami nezáväzne stretnutie.