DREVOSTAVBY NA MIERU

Nevybrali ste si z ponuky typových a modulových drevodomov? Máte vlastný projekt drevodomu? Chcete si dať navrhnúť drevostavbu podľa vašich požiadaviek? Máte nevšedný pozemok, ktorý si vyžaduje individuálny prístup architekta? Alebo staviate developerský projekt? Tak presne pre vám je venovaná táto časť projektu X-HOME a to “drevostavby na mieru”.

Kontaktuje nášho obchodného poradcu, ktorý vám ochotne sprostredkuje stretnutie s jedným z našich architektov »

STAVBY NA MIERU

Riešenie ušité presne na vaše potreby

Každý má iné nároky na pohodlie či finančné možnosti. Ak máte vlastnú predstavu o svojom rodinnom drevodome alebo dokonca už máte vypracovaný projekt, stavba na mieru je presne to, čo vám vašu predstavu pomôže zhmotniť do skutočnosti. Možnosti doplnkovej výbavy, dispozície a štandardu sú takmer nekonečné.

Postavíme akýkoľvek druh drevostavby

S našimi technológiami a skúsenosťami ľudí, ktorí pracujú v našom tíme, vám radi postavíme nielen drevostavby určené na bývanie, ale napríklad aj obchod, reštauráciu, penzión, hotel, školu, škôlku, telocvičňu, wellness, či akúkoľvek inú drevostavbu.

Pomôžeme zrealizovať developerský projekt

Máte úžasné vízie a hľadáte partnera, s kým by ste dokázali zrealizovať veľké veci? Sme pripravení sa s vami stretnúť a nájsť pre vás optimálne riešenie pri výbere urbanistického riešenia, typu drevostavby a použitej technológie tak, aby výsledok spĺňal vaše očakávania.

Poradíme pri výbere technológií

Pomôžeme vám zorientovať sa v dnešných moderných technológiách, poradíme, ako postaviť a vybaviť drevostavbu, aby bola energeticky čo najúspornejšia, na čom sa neoplatí šetriť, kde naopak, nie je nutné vyhadzovať peniaze.

Garantujeme individuálny prístup

Naši skúsení architekti ako aj celý tím sú vám k dispozícií. Zaručujeme vám našu plnú kompetenciu, ľudský prístup a ochotu pomôcť vám pri budovaní vašej vysnívanej drevostavby. Dokážeme naplniť takmer všetky predstavy.