3 - izbový jednopodlažný bungalov XYLIA

Navrhování typových domů je velikou výzvou, na trhu jich existuje nepřeberné množství. Mým cílem bylo vymyslet takový, na kterém již není co měnit, protože vše je správně.

Ing. arch. Jakub LoučkaXYLO Ateliér, Autor projektov XYLIA a XYLINEA
viac o autorovi...

Typový jednopodlažný dom je navrhnutý na pôdoryse 13x8,65 m. Preto je možné ho priečne umiestniť na parcely o šírke 20 m. Architektonická forma zodpovedá konceptu dostupného rodinného domu... ČÍTAŤ VIAC O DOME »

Hmota je veľmi jednoduchá a strecha má mierny sklon vhodný pre väčšinu typov krytín. Hlavným výrazovým prvkom sú samostatné proporcie domu. Formáty a pozície všetkých okien sú vyvážené a vychádzajú z logiky vnútorného usporiadania. Dom je rozdelený na spoločenskú a oddychovú časť. Nadväznosti majú jasný poriadok, ktorý sa prepisuje do zoskupení a rozmerov obytných miestností, riešenie úložných priestorov a optimalizáciu trás inštalácií. Priestory obývacej izby, kuchyne a jedálne sú ľahko členené pomocou vstavanej knižnice a kuchynského pultu. Zapustená lodžia a sedacie okno sú vítaným spestrením. Tento dom je dobrou voľbou pre 3-4 člennú rodinu. Je navrhnutý v súlade s pravidlami moderného úsporného bývania. Jeho racionálna forma prináša ideálny pomer medzi vstupnými nákladmi a kvalitou získaného životného priestoru.

Úžitková plocha: 88,6 
Zastavaná plocha: 112,4 

Cena domu na kľúč: od 86.890 eur

KATALÓG TYPOVÝCH DOMOV

LINDA 4i 2P

4-izbový dvojpodlažný

XYLINEA 4i

4-izbový bungalov

XYLIA 3i

3-izbový bungalov

ELIN 4i

4 izbový bungalov

ANIKA 3i

3 izbový bungalov

LIZA 5i

5-izbový dvojpodlažný

LEA 4i

4-izbový bungalov

ELA 4i

4-izbový bungalov

LINA 4i

4-izbový bungalov

LARA S 2i

2-izbový bungalov

Nepremeškajte svoju šancu a získajte od nás tento skvelý balíček v hodnote 10 000€ úplne zadarmo.