5 -izbový dvojpodlažný - LIZA

"Snažíme sa hľadať riešenia, ktoré sú v rovnováhe medzi potrebami a možnosťami budúcich obyvateľov našich domov. Pokúšame sa tvoriť stavby, ktoré zlepšia kvalitu života namiesto toho, aby ľudí a prostredie zbytočne zaťažovali."

Ing. arch. Martin Rezník & tím Architekti.skspoluautor projektu LINDA
viac o autoroch...

Dvojpodlažný, 5 izbový rodinný dom so šírkou iba 10 m je vhodný aj na užšie parcely. Má v dispozícii integrovanú, prekrytú terasu prístupnú s obývacej izby a tiež multifunkčnej izby na pízemí. Má tiež prekrytý hlavný vstup. Prekrytia chránia dom pred dažďom a v letných mesiacoch pred jeho prehrievaním, sú navrhnuté tak aby v prechodnom a zimnom období keď je slnko nižšie nebránili tepelným ziskom cez sklenenú fasádu.... ČÍTAŤ VIAC O DOME »

Dom obsahuje na prízemí okrem hlavnej obytnej čast s kuchyňou, jedálňou a obývacou izbou priestrannú vstupnú halu so šatníkom, multifunkčnú izby s pridruženou kúpeľňou, technickú miestnosť a vonkajší sklad záhradného náradia. Schodisko je situované vedľa kuchyne, vedie k trom izbám na spanie a spoločnej kúpelni, ktoré sú na poschodí. Dom je navrhnutý v jednoduchom tvare na štvorcovom pôdoryse s cieľom dosiahnutia čo najväčšej úžitkovej plochy na úkor komunikačných priestorov. Dom svojím tvarom pri vhodnej orientácii spĺňa všetky predpoklady aby bol užívateľsky a energeticky úsporný.

Úžitková plocha: 134,7 
Zastavaná plocha: 115 
Cena domu na kľúč: od 134.990 eur

Čo obsahujú naše ceny?

KATALÓG TYPOVÝCH DOMOV

LINDA 4i 2P

4-izbový dvojpodlažný

XYLINEA 4i

4-izbový bungalov

XYLIA 3i

3-izbový bungalov

ELIN 4i

4 izbový bungalov

ANIKA 3i

3 izbový bungalov

LIZA 5i

5-izbový dvojpodlažný

LEA 4i

4-izbový bungalov

ELA 4i

4-izbový bungalov

LINA 4i

4-izbový bungalov

LARA S 2i

2-izbový bungalov

Nepremeškajte svoju šancu a získajte od nás tento skvelý balíček v hodnote 10 000€ úplne zadarmo.