DRevodom LINDA 4i 2P-denny-profil-1-2-16-9_1.03

4 -izbový dvojpodlažný - LINDA

"Snažíme sa hľadať riešenia, ktoré sú v rovnováhe medzi potrebami a možnosťami budúcich obyvateľov našich domov. Pokúšame sa tvoriť stavby, ktoré zlepšia kvalitu života namiesto toho, aby ľudí a prostredie zbytočne zaťažovali."

Ing. arch. Martin Rezník & tím Architekti.skspoluautor projektu LINDA
viac o autoroch...

Tento veľmi kompaktný dvojpodlažný dom je navrhnutý na pôdoryse iba 7,5 x 8,5 m a má 101,1 m2 úžitkovej plochy. Jeho dispozičné a priestorové riešenie dáva domu všetky predpoklady, aby bol energeticky a užívateľsky úsporný, dá sa umiestniť aj na menšie parcely... ČÍTAŤ VIAC O DOME »

Dispozícia je navrhnutá s cieľom dosiahnutia maximálneho životného priestoru na malom pôdoryse. Zmenšením chodbových priestorov na minimum a logickým usporiadaním miestností okolo centrálneho schodiska vznikol dom kde užívateľom nebude chýbať životný ani úložný priestor. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza priestranná vstupná hala s veľkým šatníkom, technická miestnosť s práčovňou, wc a sprchou pre hosťa. Zo vstupnej haly sa prechádza priamo do obývacej izby s kuchyňou a jedálňou, hosťovskej izby / pracovne, alebo schodisko. Schodisko vedie na poschodie kde sú dve izby, kúpeľňa a skladový priestor / šatník.

Úžitková plocha: 101,1 
Zastavaná plocha: 63,8 
Cena domu na kľúč: od 95.990 eur

KATALÓG TYPOVÝCH DOMOV

LINDA 4i 2P

4-izbový dvojpodlažný

XYLINEA 4i

4-izbový bungalov

XYLIA 3i

3-izbový bungalov

ELIN 4i

4 izbový bungalov

ANIKA 3i

3 izbový bungalov

LIZA 5i

5-izbový dvojpodlažný

LEA 4i

4-izbový bungalov

ELA 4i

4-izbový bungalov

LINA 4i

4-izbový bungalov

LARA S 2i

2-izbový bungalov

Nepremeškajte svoju šancu a získajte od nás tento skvelý balíček v hodnote 10 000€ úplne zadarmo.