4 - izbový jednopodlažný bungalov - LINA

"Snažíme sa hľadať riešenia, ktoré sú v rovnováhe medzi potrebami a možnosťami budúcich obyvateľov našich domov. Pokúšame sa tvoriť stavby, ktoré zlepšia kvalitu života namiesto toho, aby ľudí a prostredie zbytočne zaťažovali."

Ing. arch. Martin Rezník & tím Architekti.skspoluautor projektu LINDA
viac o autoroch...

Tento kompaktný 4 izbový jednopodlažný dom zastrešený miernou sedlovou strechou obsahuje všetko podstatné pre život na ploche 100,9 m2. V dispozícii má integrovanú prekrytú 2 m širokú terasu prístupnú zo všetkých izieb a tiež prekrytý vstup do domu... ČÍTAŤ VIAC O DOME »

Prekrytia chránia dom pred dažďom a v letných mesiacoch pred jeho prehrievaním, sú navrhnuté tak aby v prechodnom a zimnom období keď je slnko nižšie nebránili tepelným ziskom cez sklenenú fasádu. Dom obsahuje tri izby na spanie, obývaciu izbu s kuchyňou, jedálňou a skladom potravín, priestrannú kúpeľňu a technickú miestnosť s práčovňou, vstupnú halu so šatníkom a samostatným wc. Dispozičné riešenie je veľmi funkčné a kompaktné, dom má všetky predpoklady aby bol užívateľsky a energeticky úsporný. V izbách je priznaná celá výška priestoru, ktorú poskytuje šikmé prekrytie.

Úžitková plocha: 100,9 
Zastavaná plocha: 146,2 
Cena domu na kľúč:  od 103.990 eur

KATALÓG TYPOVÝCH DOMOV

LINDA 4i 2P

4-izbový dvojpodlažný

XYLINEA 4i

4-izbový bungalov

XYLIA 3i

3-izbový bungalov

ELIN 4i

4 izbový bungalov

ANIKA 3i

3 izbový bungalov

LIZA 5i

5-izbový dvojpodlažný

LEA 4i

4-izbový bungalov

ELA 4i

4-izbový bungalov

LINA 4i

4-izbový bungalov

LARA S 2i

2-izbový bungalov

Nepremeškajte svoju šancu a získajte od nás tento skvelý balíček v hodnote 10 000€ úplne zadarmo.