4 -izbový jednopodlažný - LEA

"Snažíme sa hľadať riešenia, ktoré sú v rovnováhe medzi potrebami a možnosťami budúcich obyvateľov našich domov. Pokúšame sa tvoriť stavby, ktoré zlepšia kvalitu života namiesto toho, aby ľudí a prostredie zbytočne zaťažovali."

Ing. arch. Martin Rezník & tím Architekti.skspoluautor projektu LINDA
viac o autoroch...

Jednopodlažný 4-izbový rodinný dom so šírkou iba 10,35 m je vhodný aj na užšie podlhovasté parcely. Zastrešený je kombinovanou sedlovou a plochou strechou. Sedlová strecha je nad dennou časťou s obývacou izbou kuchyňou a jedálňou. Je tu v interiéri priznaná plná výška priestoru a opticky zväčšuje túto časť domu kde rodina trávi väčšinu spoločného času.... ČÍTAŤ VIAC O DOME »

Plochá strecha je nad zvyškom dispozície kde štandardná výška priestoru postačuje. Dom svojou architektúrou zapadá do lokalít s kombinovanými plochými a sedlovými strechami. Dom obsahuje tri izby na spanie, kúpeľňu, samostatné wc a technickú miestnosť, priestrannú vstupnú halu a obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou. Dispozične je dom navrhnutý okolo centrálnej terasy alebo poloátria, ktoré je dobre prístupne s ktoréjkoľvek časti domu. Terasa zapustená v dispozícii domu posilňuje jej intimitu a s doplnením zelene podľa potreby poskytne obyvateľom domu dostatočné súkromie.

Úžitková plocha: 105,6 
Zastavaná plocha: 130,95 
Cena domu na kľúč: od 109.990 eur

KATALÓG TYPOVÝCH DOMOV

LINDA 4i 2P

4-izbový dvojpodlažný

XYLINEA 4i

4-izbový bungalov

XYLIA 3i

3-izbový bungalov

ELIN 4i

4 izbový bungalov

ANIKA 3i

3 izbový bungalov

LIZA 5i

5-izbový dvojpodlažný

LEA 4i

4-izbový bungalov

ELA 4i

4-izbový bungalov

LINA 4i

4-izbový bungalov

LARA S 2i

2-izbový bungalov

Nepremeškajte svoju šancu a získajte od nás tento skvelý balíček v hodnote 10 000€ úplne zadarmo.